Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Navigace: Modeláž nehtů a prodlužování řas. > Péče o nehty

Modeláž nehtů

Prodloužení nehtů tipy.

Před samotnou modeláží předchází očištění a upravení přírodních nehtů. Po nalepení tipů - umělých nehtů a jejich zapilování dle představy zákaznic se nanáší gel, který se tvrdí v uv lampě. Podle přání se nanáší francouzská manikúra bílá, barevná, případně Nail Art. Gelové nehty působí zcela přirozeně a jsou pevné.

Modeláž nehtů, zdobení nehtů, prodlužování řas

gelové nehty

Markéta Kopecká

Praha

 
 
Prodloužení na šablonu.
 
Prodloužení nehtů na šablonu je jednou z šetrnějších metod modeláže, kdy se na nehet nelepí umělý nehet (typ), nenanáší se tedy lepidlo, ale pod nehtovou ploténku se nasouvají papírové nebo umělé šablonky a na tyto šablonky se modeluje volný okraj nehtu gelem. Délka nehtu je u této metody raději kratší (pro delší trvanlivost).

Modeláž nehtů, zdobení nehtů, prodlužování řas

gelové nehty

Markéta Kopecká

Praha

 

 

Zpevnění přírodního nehtu.

Pro ty z vás, které upřednostňujete přírodní nehty, ale nejste spokojené, protože se  lámou, lak Vám na nich vydrží maximálně 2 dny nebo je máte měkké a tenké, je tady potažení nehtů gelem. Tato metoda nehet nepoškozuje a samotný nehet zpevňuje, navíc lakování vydrží do dalšího doplnění za 3 - 4 týdny.

Modeláž nehtů, zdobení nehtů, prodlužování řas

Markéta Kopecká

Praha

 

 

P-shine (japonská manikúra)

 

 

Aktivní látky:

  • včelí pyl,
  • křemičitá hlinka,
  • včelí vosk.

 

Účinky:

  • kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů,
  • vysoký lesk a pěstěný vzhled nehtů.

Japonská manikúra je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Díky ní snadno udržíte vaše nehty vysoce lesklé, navíc vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost. Pomocí P-shine vznikne na povrchu  nehtu "glazura", která splňuje nejen estetické nároky, ale zabraňuje i nežádoucímu odplavování přirozených lipidů, čili vysušování nehtů. Vzhledem ke složení je tato japonská manikúra vhodná i pro alergiky. Délka ošetření se pohybuje kolem 30 - 45 minut. P.Shine je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

 

 
© nehtik.wobo.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma