Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Navigace: Modeláž nehtů a prodlužování řas. > Prodlužování řas

Prodlužování řas

Semipermanentní prodlužování řas

 

 

Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen. Přirozený vzhled, přirozený pocit a přirozené nošení.

 

  •  novinka v prodlužování a zahušťování řas
  • semipermanentní řasy, které drží
  • nezatěžují vlastní řasy, jsou naprosto přirozené
  • bezbolestné, relaxační ošetření
  • odolné vůči vodě
  • prodlužující a zhušťující efekt je okamžitý
  •  

NOVĚ PRODLUŽOVÁNÍ/ZAHUŠTĚNÍ  SPODNÍCH ŘAS 

 

Dovolují si Vám nabídnout také prodloužení/zahuštění spodních řas. Aplikace trvá 15-30min. Právě již nemusíme řešit otázku "Jak upravit spodní řasy? Smím použít řasenku? "

 

 

VÝHODY

 

přirozený vzhled, a to bez řasenky a rozmazávání líčení, sport a plavání už nepředstavují problém. Prodloužené řasy v krásně obloukovitých přirozeně vypadajících řadách vydrží až 5 týdnů a s doplňováním mnohem déle. Ideální pro příležitosti jako svatby, fotografování. Uděláme Váš pohled senzačním.

 

Modeláž nehtů, zdobení nehtů, prodlužování řas

Praha

Markéta Kopecká

 

Velmi mne těší, že mám tu možnost představit novinku týkající se vizáže každé ženy.

 

Jedná se o prodlužování a zahušťování řas. Semipermanentní prodlužování řas. Tato metoda je natolik propracovaná, natolik přirozená, že její zájem den co den stoupá.

 

Prodlužování řas metodou lepení řasy na řasu znají a využívají celebrity nejen naše, ale po celém světě již několik let.

 

Vzhledem jak k populárnosti, tak i výhod, které prodloužení řas poskytuje, se metoda semipermanentního prodlužování řas stává běžnou věci jako je například modeláž nehtů, úprava vlasů, kosmetika..

 

Řasy jsou intenzivně černé, maximálně lesklé a vysoce elastické.

 

S prodloužením řas nebudete mít potřebu používat řasenku. Vaše řasy budou vypadat jako stále nalíčené a díky tomu nebudete mít nejmenší problém při návštěvě sauny či bazénu, sportování, žádné rozmazané oči od řasenky..

 

Řasy jsou extrémně lehké, proto je na očích ani nebudete cítit.

 

Prodloužené řasy jsou vhodné pro ženy všech věkových kategorií. Stejně tak prodlužování řas je možné i pokud zákaznice používá kontaktní čočky. Pouze při samotné aplikaci není vhodné je mít. Před prodloužením řas Vás poprosím o jejich vyndání.

 

Modeláž nehtů, zdobení nehtů, prodlužování řas

Praha

Markéta Kopecká

 

Samotná aplikace řas trvá 1 - 1,5 hodiny, záleží na hustotě přírodních řas. Je bezbolestná - naopak pro většinu zákaznic relaxační. Péče o prodloužené řasy není nijak náročná - je třeba dbát opatrnosti při vysoušení očí ručníkem - netlačit na řasy, pročesávat speciálním kartáčkem. Jak dlouho vydrží prodloužené řasy na Vašich řasách závisí nejen na aplikaci stylistky, ale také na každé zákaznici a jejím přístupu k prodlouženým řasám.

 

 Korekce a doplňování řas

 

Přirozeně se počítá s tím, že každá řasa má svůj životní cyklus cca. 150-200 dni. Proto jednou za čas je dobrý navštívit svého specialistu na prodlužování řas a provést kontrolu nebo doplnění jednotlivých řasinek.

Obvyklé korekce se provádí jednou za cca 3-5 týdnu. Řasy, které špatně drží a jsou křivé se odstraní a přilepí nové řasy, případně doplní jejich počet.

Je zapotřebí korekce i z důvodu, že vaše vlastní řasy se pořád obnovují a prodloužené řasy vypadávají společně s odumřelými vlastními řasami. Vedle odumřelých řas vždy naroste nová řasa, na kterou se přilepí nová umělá při korekci. Takto snadno dokážete zajistit dokonalý vzhled tak dlouho, jak budete chtít.

Pokud se však naučíte pravidelně docházet na doplňování, budou Vaše řasy stále krásně přirozené.

 

Modeláž nehtů, zdobení nehtů, prodlužování řas

Praha

Markéta Kopecká

 

Prodloužené řasy Vám nebudou překážet u žádného sportu, naopak při těchto je prodloužení řas výhoda a důvod, proč stále přibývá zákaznic, které podstupuju aplikaci prodloužení či zhuštění řas.

 

Pokud budete trvat na tom, že na řasy přeci jen chcete použít řasenku, NIKDY by to neměla být voděodolná řasenka, k jejímuž odstranění je potřeba mastného odličovače. NÁSLEDNĚ PŘI ODLIČOVÁNÍ NEPOUŽÍVEJTE OLEJE, MASTNÉ KRÉMY. VHODNÉ JSOU NEMASTNÉ KRÉMY, MINERÁLNÍ VODY. Snažte se vyvarovat tamponu se spojemi řas, toto mechanické zacházení řasám škodí!

 

Modeláž nehtů, zdobení nehtů, prodlužování řas

Praha

Markéta Kopecká

 

Když se rozhodnete pro odstranění prodloužených řas, nikdy to neprovádějte sama doma, např. způsobem vytrhnutí! Během několika minut Vám řasy odstraním speciálním připravkem!!

 

 

 
© nehtik.wobo.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma